loading
 • slidebg1

  GMG - Grand Mineral Group

  GÜVENİLİR KALİTELİ EKONOMİK
  brifcase
  brifcase
  brifcase
 • slidebg1

  Bizim ÜRÜNLERİMİZ

  Sanayi Tipi

  Isınma Maksatlı

  Antrasit

  Metalurjik Kok Tozu

  urunler.png
 • slidebg1

  GMG GRAND MİNERAL GROUP Madencİlİk sanayİ ve tİcaret A.Ş

  En iyi ile çalış-En iyi ol

Hakkında

2012 yılında kurulan firmamız, İzmir/Aliağa'da yer alan İthal kömür eleme ve paketleme tesisi, bugün 30.000 ton stok kapasitesi ve 10.000 ton/ay torbalama kapasitesi ile en modern kömür tesisleri arasında yer alan GMG Grand Mineral Group Madencilik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Sibirya menşeili, çeşitli Rus kömürlerinin ithalatını kendi markasıyla sürdürebilen, kalite, ürün çeşitliliği, sürekli müşteri memnuniyetini hedef edinmiş, ürün güvenliği ve denetimi kapsamında düzenlenmiş Katı Yakıt İthalatçısı Kayıt Belgesine sahip Türkiye’nin önde gelen kömür ithalatçı/dağıtıcı firmalarındandır.

Vizyon

Şirketin yurtiçi ve yurtdışında aynı sektörde yer alan şirketler arasında lider konuma yükselmesi, kaliteden asla ödün vermeden büyümesi, etkin ve dengeli büyümenin Şirketin her faaliyetine yansıtılması, en düşük maliyetle en yüksek verim sağlamaya çalışarak firmanın maksimum kar etmesinin sağlanması.

GMG’nin İlkeleri

Çalışanlarımızla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor, ülkesi, müşterileri, ortakları, bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.

Müşterilerimiz bizim için önemlidir

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima "en iyi" olmak, amacımızdır

Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak felsefemizdir

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.